Vhodný konferenční stolek do obývacího pokoje

/
Vhodný konferenční stolek do obývacího pokoje

Zapomeňte na doby, kdy masivní konferenční stolek zabral to nejlepší místo v obývacím pokoji a k jeho přesunutí bylo potřeba minimálně dvou siláků! Obývací pokoj a jeho funkce se v poslední době radikálně mění. Stává se místem, kde skutečně žije, a s tím jde ruku v ruce také vzhled konferenčních stolků. Obývákům vévodí lehké, elegantní a multifunkční kousky, které lze bez námahy přesunout podle aktuální potřeby

Malý konferenční stolek

V posledních letech se na výsluní vyhřívají konferenční stolky menších rozměrů, které překvapí celou škálou tvarů a velikostí. Geometrické tvary, které se objevují na scéně, sahají od tradičních obdélníků až po kruhy, které působí vzdušně a elegantně. Při výběru tohoto parťáka do vašeho obývacího pokoje je důležité zvážit, jak bude ladit s okolním nábytkem a jaký prostor mu můžete věnovat. Menší stolky mohou být umístěny vedle vašeho oblíbeného křesla, více stolků vedle sebe se může stát i centrem obývacího pokoje. A nezapomeňte – výška stolku by měla korespondovat s výškou sedáku vaší pohovky.

konferencni-stolek-cross-preklizka-woodever

Sestavy stolků

Sestavy stolků jsou jako stvořené pro ty, kdo milují společenský život plný setkávání a nečekaných momentů. Tyto sady můžete sestavit  ze dvou nebo tří kusů stolků čistě podle vašeho výběru, například stolků WEELO nebo CROOS, přinášejí do obývacích pokojů velikou flexibilitu.


Představte si, že plánujete večírek. Sestavy stolků hezky rozestavte po místnosti. Na jednom můžete prezentovat lahůdkové sýry a víno, na druhém zase chlebíčky a koktejly, zatímco třetí může sloužit jako stoleček pro dezerty. Když hosté odejdou, stolky snadno zase složíte dohromady, a tím ušetříte prostor.


Nebo si představte lenivé odpoledne, kdy se každý člen rodiny věnuje své aktivitě – jeden čte knihu, druhý maluje, třetí hraje hry na tabletu. Každý stolek může sloužit jednomu z nich jako osobní odkládací plocha, a přesto všechny zůstávají součástí jednoho sdíleného prostoru.


Sestavy stolků jsou také ideální pro menší byty, kde každý centimetr čtvereční má svůj význam. Díky jejich variabilitě se mohou stát stolkem pro ranní kávu, odpolední improvizovaným pracovním stolem a večerním místem pro odpočinek s knihou.


konferencni-stolek-cross-woodver4


Konferenční stolky s úložným prostorem

Kam s drobnými předměty, které potřebujeme mít po ruce, ale zároveň je nechceme mít neustále na očích? Dálkové ovladače, časopisy, drobné hračky nebo třeba nabíječky také potřebují své stálé místo. Stolky s úložnými prostory jsou ideální volbou. Zásuvky nabízejí diskrétní úkryt pro vše, co chcete mít mimo dohled, zatímco poličky jsou skvělé pro uspořádání knih nebo dekorací, které chcete mít na očích, ale zároveň udržet v pořádku.  

konferencni-stolek-woodever5

Chytré konferenční stolky

Pro obyvatele menších bytů jsou ideální multifunkční stolky z řady Tablies. Tyto stolky lze využít na více způsobů – jako klasický nízký stolek nebo po úpravě jako vysoký stolek pro pohodlné stolování či práci. 


Pokud sháníte všestranný stolek do obýváku, pak vás určitě zaujme Tablies VARIO. Stolek ve tvaru písmene C nabízí tři varianty použití. V horizontální pozici poslouží jako běžný nízký konferenční stolek, ve vertikální pozici se rychle promění v pracovní stůl nebo odkládací stolek, který lze dokonce zasunout pod pohovku a uspořit tolik potřebné místo. Stolek je lehký a snadno se přemísťuje tam, kde je momentálně nejvíce potřebný.


Tablies STEPO představuje rozšířenou verzi stolku s více funkcemi. Slouží jako konferenční stolek s rozkládací deskou, rozložený zajistí dostatek prostoru pro pohodlnou práci i při sezení na nižší pohovce. TABLIES eject prezentuje sofistikovaný nábytek, který doplní jak moderní, tak tradiční interiéry.
Výběr konferenčního stolku je záležitostí, která by měla odrážet nejen aktuální trendy a estetické preference, ale především potřeby a způsob vašeho života. Ať už se rozhodnete pro minimalistický konferenční stolek, celou sestavu stolků, nebo multifunkční model s úložným prostorem, pamatujte, že konferenční stolek není jen odkládací plochou, ale může se stát i výrazným designovým prvkem, který podtrhne charakter vašeho obývacího pokoje a dodá mu ten pravý šmrnc. 


Vybavujete obývací pokoj? Navštivte náš eshop a vyberte si z naší nabídky konferenčních stolků a dalšího nábytku české výroby.

Líbí se vám článek? Sdílejte ho!
Obrázek na pozadí

Chcete mít přehled o všech našich novinkách?