Kolekce stolů Tablies získala ocenění

/
Kolekce stolů Tablies získala ocenění

S velkým potěšením oznamujeme, že naše kolekce stolů Tablies byla oceněna prestižním titulem Nábytek roku 2024. Toto ocenění je uznáním naší práce a také inovativního přístupu k designu, který je naší prioritou. Je také potvrzením, že naše vize jsou na správné cestě, že naše úsilí přináší ovoce a že kolekce Tablies je ceněna nejen našimi zákazníky, ale i odborníky v oboru.

pracovni-stul-solo-tablies-woodever11-1


Cena Nábytek roku je každoročně udělována Asociací českých nábytkářů s cílem ocenit společnosti, které
podporují práci českých designérů a výrobců nábytku. Letošní ceny organizátor soutěže předával 11. dubna 2024 na tiskové konferenci veletrhu FOR INTERIOR, za náš e-shop woodever.cz si cenu osobně převzal majitel společnosti Michal Navrátil. 

konferencni-stolek-tablies-vario-woodever2

Naše kolekce stolů Tablies vyrobená
podle návrhu designérky Ivy Bastlové zahrnuje konferenční stolky VARIO, STEPO, STEPO MOVE a pracovní stůl SOLO. Stoly reprezentují špičkové produkty v oblasti multifunkčního a moderního nábytku. Jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá flexibilitu, nadčasovost a minimalistický design. Díky možnosti kombinovat dubové dřevo s 16 barevnými odstíny, od světlých až po pastelové barvy, se dokonale hodí jak do moderních bytů, tak do profesionálních kancelářských prostor.

Děkujeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za důvěru a podporu. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou, snažíme se, aby naše služby a produkty splňovaly i ta nejvyšší očekávání. Děkujeme vám za to, že jste součástí našeho příběhu a pomáháte nám růst pracovni-stul-solo-tablies-woodever12-1

Líbí se vám článek? Sdílejte ho!
Obrázek na pozadí

Chcete mít přehled o všech našich novinkách?