Modulární skříně z překližky

Dagmar Honzáková /
Modulární skříně z překližky

Variabilní designový nábytek pro vaši kancelář i pracovnu. Sháníte jednoduchý, inteligentně navržený designový nábytek, který se snadno přizpůsobí vašim potřebám a prostoru? Modulární systém skříněk LINCA je pro vás ideální volbou! Tato řada zahrnuje celkem 15 různých modelů, ze kterých snadno vytvoříte vhodnou sestavu do vašeho interiéru.

Poskládejte si vlastní sestavu

Jednou z hlavních výhod tohoto modulárního systému je jeho flexibilita a variabilita. Skříňky můžete snadno skládat a kombinovat podle vašich individuálních potřeb a rozměrů místnosti. Nezáleží na tom, zda potřebujete police na knihy, skříňky s dvířky pro uchování dokumentů a dalších věcí, šatní skříň  nebo skříň se zásuvkami pro ukládání drobností — tento systém vám umožní vytvořit si přesně takový úložný prostor, jaký potřebujete.

Série je navržena tak, aby co nejlépe vyhovovala kancelářskému prostředí. Do policových skříní tedy můžete pohodlně umístit šanon velikosti A4 i dokumenty v rozměrech A3. Maximální kompatibilitu zajistí možnost namontovat dvířka všech skříni na levou i pravou stranu.Reprezentační vzhled skříněk

Designový nábytek LINCA je vhodný do různých stylů kanceláří a jeho zajímavý vzhled vás bude vždy dobře reprezentovat. Je ideální volbou do moderní kanceláře nebo domácí pracovny, kde nabízí praktické úložné prostory pro dokumenty, pomůcky a další pracovní potřeby. Stejně tak se skvěle hodí i do studentského pokoje, poskytne dostatek místa pro ukládání učebnic, poznámek a dalších studijních materiálů. Čela skříněk a zásuvek jsou opatřeny výřezy, které slouží k otevírání bez úchytek. 

2 varianty designových skříněk

Skříně LINCA  jsou k dispozici ve dvou variantách, které se svou barevností dokonale přizpůsobí vašemu stylu. První varianta LINCA TRANSPARENT  je neutrální, což znamená, že se hodí do jakéhokoli prostoru. Tato elegantní barevnost je vždy bezchybnou volbou, která dodá vašemu interiéru sofistikovaný a vyvážený vzhled.

Druhá varianta LINCA COLOUR nabízí skříňky s různě barevnými čely podle vašeho výběru. Tyto skříňky přinášejí do prostoru svěžest a originalitu. Barevné sestavy skříněk vytvářejí dynamický kontrast a přinášejí do místnosti energii a radost. Tato varianta je skvělou volbou pro ty, kteří se rádi vyjadřují pomocí barev a chtějí do svého prostoru vnést živou atmosféru.

S oběma variantami skříní LINCA máte možnost vybrat si takovou barevnost, která bude nejlépe vyhovovat vašemu vkusu a stylu. Ať už preferujete neutrální eleganci nebo hravou originalitu, díky vámi namodelované skříněk LINCA vždy vytvoříte prostor, který bude reprezentovat právě vás.


Možnost výběru materiálů

Korpusy obou variant skříněk LINCA jsou vždy vyrobeny z PDP (kvalitní překližky), na výběr jsou pak různé možnosti povrchové úpravy (olejový nátěr, lak nebo HPL). 

Rozdílný je především materiál, ze kterého jsou vyrobena dvířka skříněk a čela zásuvek. Varianta LINKA TRANSPARENT má dvířka a čela z PDP a jsou vždy transparentní. Varianta LINCA COLOUR vám umožňuje vybrat si vlastní barevnou kombinaci dvířek a čela skříněk.

Sestavte si svoji vlastní kancelář

Systém modulových skříněk LINCA nabízí skvělou kombinaci výhod - univerzálnost a vynikající design! Takže neváhejte a pusťte se do tvorby svého ideálního pracovního prostředí. S modulárními skříňkami LINCA si můžete být jistí, že všechny vaše pracovní nástroje a dokumenty budou pečlivě uspořádané a přístupné, a to ve stylu, který se vám líbí. Začněte plánovat a sestavte si svůj vlastní a jedinečný pracovní prostor. Vybírejte na našem e-shopu.

TIP PRO VÁS: Hledáte modulární skříně v ekonomičtější variantě? Prohlédněte si sestavu NONA.

Líbí se vám článek? Sdílejte ho!
Obrázek na pozadí

Chcete mít přehled o všech našich novinkách?