E-shop s kvalitním nábytkem české výroby

E-shop s kvalitním nábytkem české výroby

Vyrábíme srdcem

Celý výrobní proces máme detailně propracovaný a nastavený tak, aby byl co nejefektivnější. Tok materiálu
i hotových výrobků je jasně daný a není prostor pro chyby. Přijďte se přesvědčit, rádi Vás naší výrobou provedeme.

Play video

S našimi předky máme ale mnoho společného, především lásku k poctivému řemeslu a k našemu regionu jižní Moravy. Naším benefitem jsou šikovné české ruce, umění přijmout zodpovědnost za kvalitní práci a schopnost s radostí tvořit nové věci za použití nejmodernějších technologií.

Naše filozofie

Všechny výrobky jsou vyvinuté a vyrobené s maximálním důrazem na kvalitu a design. Nabízíme řešení na míru pro každého jednoho zákazníka. Dáváme mu jedinečnou možnost si v e-shopu nakonfigurovat stůl, skříň nebo jakýkoliv jiný kus nábytku přesně podle jeho potřeb, vybrat si rozměry, materiál a barvu, a nechat si tak produkt vyrobit našimi lidmi, v naší výrobní hale.

Chceme dělat čest našemu řemeslu, dodat zákazníkovi bytelný kus nábytku, který mu bude dobře a dlouho sloužit a zachovat tak kvalitní českou nábytkářskou výrobu.

Udržitelnost

Udržitelnost

na prvním místě

Česká výroba

Česká výroba

od truhlářů z Rousínova

Doprava

Doprava

nad 5 000 Kč ZDARMA

Konfigurace

Konfigurace

na míru vašim přáním

Obrázek na pozadí

Vždy je to o lidech

Máme tým zkušených designérů, kteří navrhují náš vlastní nábytek, tým konstruktérů zodpovědných za funkčnost a samozřejmě také skvělý tým stolařů, kteří produkt umí vyrobit a smontovat. Díky sehrané partě odborníků, bez které bychom se neobešli, jdeme s dobou a neustále vyvíjíme nové do detailu promyšlené produkty s dlouhou životností.

Dbáme na udržitelnost

Nábytek, který si můžete objednat v našem e-shopu, je vyroben z kvalitních materiálů, které vždy pečlivě vybíráme s ohledem na životní prostředí. Používáme především kvalitní překližku, lamino, masiv, kovové a čalouněné prvky. Naše výrobky mohou lidem sloužit desítky let, my se za ně můžeme zaručit a zároveň přispět svým dílem k trvalé udržitelnosti naší planety.

Nábytek pro všechny

Vyrábíme a prodáváme nábytek do interiérů, exteriérů, komerčních i soukromých prostor. Dodáváme stejnou kvalitu produktů a služeb všem zákazníkům­ – firmám, které vybavují stovky metrů kanceláří a stejně tak třeba rodičům, kteří kupují jeden stůl do dětského pokoje.

Lidský přístup

Pracujeme efektivně, s láskou a odhodláním být spolehlivým dodavatelem nábytku v ČR a v Evropě. Nechceme být skromní, chceme být nejlepší – v designu, kvalitě výroby, technickém řešení a především v lidském přístupu k zákazníkovi.

Obrázek na pozadí

Chcete mít přehled o všech našich novinkách?