Modulární skříně z lamina

Dagmar Honzáková /
Modulární skříně z lamina

To nejlepší pro vaši kancelář i domácí pracovnu. Hledáte jednoduchý a chytře navržený nábytek do kanceláře nebo domácí pracovny? Pak jste tu správně! Modulový systém skříněk totiž představuje praktické, ale zároveň elegantní řešení. Součástí řady je celkem 18 modelů nejrůznějších skříněk, které vás nadchnou svým úložným prostorem i kvalitou provedení.

Vybere si opravdu každý

Modulární systém skříněk NONA si okamžitě zamilujete pro jeho minimalistický a jednoduchý design, které zároveň neztrácí na praktičnosti. Řada uspokojí veškeré vaše potřeby díky své obrovské variabilitě. Její součástí jsou skříňky v modulových rozměrech s otevřenými policemi či se dvířky, ale i šatní skříně nebo také zásuvkové skříně. Všechny modely jsou zároveň pohledové i ze zadní strany, takže je lze postavit jak ke zdi, tak do prostoru. Díky tomu si můžete poskládat svoji sestavu skříněk NONA přesně podle podle svých možností i dostupného místa. Nejvíce předností řady využijete při každodenním používání v menších kancelářích, domácích pracovnách nebo také studentských pokojích.

Nábytek, na který je spoleh

Všechny skříňky systému NONA jsou vyrobeny z laminované desky neboli LTD s tloušťkou 18 mm. Co se týče dekoru povrchu, můžete si vybrat hned z několika variant takovou, která vás nejvíce zaujme a zároveň bude ladit s interiérem. Stejně tak si můžete přizpůsobit vzhled úchytek. Nabízí se hned několik barev: bílá, černá nebo třeba imitace nerezu.

Série modulární skříní NONA je navržena tak, aby co nejlépe posloužila právě v kancelářském prostředí. Do policových skříní tedy můžete pohodlně umístit šanon velikosti A4 i dokumenty v rozměrech A3. Maximální kompatibilitu zajistí možnost namontovat dvířka všech skříni na levou i pravou stranu.

Sestavte si svoji ideální kancelář

Jednou z největších výhod systému modulových skříněk NONA je jeho univerzálnost. Díky nabízeným 15 různým modelům si můžete vybrat právě ty kousky, které vám budou nejvíce vyhovovat. Nic vám tak nebrání vytvořit si ideální pracovní prostředí, ve kterém dosáhnete těch nejlepších výsledků! Neváhejte a poskládejte si svou vlastní sestavu NONA

TIP PRO VÁS: Hledáte spíše designové modulární skříně, které budou reprezentovat váš osobní styl? Prohlédněte si sestavu LINCA. 

Líbí se vám článek? Sdílejte ho!
Obrázek na pozadí

Chcete mít přehled o všech našich novinkách?